محفظه دیفرانسیل

 

قطعات اصلی ولوو

هدف اصلی محفظه دیفرانسیل انتقال قدرت از خط موتور به چرخ­ها و کاهش دنده است. کامیون­های ولوو از محفظه دیفرانسیل­ هایی قدرتمند، قابل اطمینان و باکیفیت بهره می­ برند و اجزای استفاده شده در آن بسیار عملکرد کم­ صدایی داشته و سرویس و نگهداری آسانی دارند.

محفظه دیفرانسیل­ های ولوو نسبت­های تبدیل مختلفی داشته و نیاز­های مختلف شما را پاسخ­گو بوده، مصرف سوخت پایین و انتقال گشتاور مناسبی برای شما فراهم می­ نمایند. تنظیمات دقیق چرخ­دنده ­ها و دوام بالای آن­ ها می­تواند به حس اطمینان شما در استفاده از آن در سرعت­های بالا، مسافت­های طولانی، شرایط خارج از جاده و معادن، کمک نماید.

توصیف فنی

محفظه دیفرانسیل به خودرو امکان دور زدن را با اجازه دادن به چرخ بیرونی برای چرخش سریع­تر نسبت به چرخ درونی، فراهم می­ سازد. با امکان سرعت­های مختلف چرخ­ ها، محفظه دیفرانسیل فرمان­پذیری خودرو را بهبود داده، طول عمر تایرها را بیشتر کرده و ایمنی خودرو را بالا می­برد. قفل دیفرانسیل به عنوان یک مشخصه استاندارد به منظور ایمنی و بهبود چسبندگی در جاده­ های خیس و لغزنده به کار گرفته شده است. آن­ها به نحوی طراحی شده ­اند که بتوانند به عنوان یک سیستم کامل کار کرده و بهترین راندمان و مصرف سوخت را فراهم آورند.

آزمایشات کامل

تمامی قطعات استفاده شده در یک کامیون ولوو به طور کامل تحت آزمایشات فراوان قرار می­گیرند. این امور در آزمایشات لابراتوار، آزمایشات میدانی و تحت شرایط جاده­ ای و آب­ وهوایی شدید انجام می­پذیرد.

دوام متفاوت

این قطعات با بهترین مواد فولادی و تحت آزمایشات فراوان طراحی شده­ اند تا بتوانند مطابق با استانداردهای کیفی ولوو تولید شوند.

کیت چرخ­دنده دیفرانسیل

ست چرخ­دنده محرک دیفرانسیل

جهت خرید لوازم دیفرانسیل ولوو کلیک کنید

دیدگاه شما چیست؟