مزایای روغن موتور اصلی ولوو

وظیفه اصلی روغن موتور، کنترل اصطکاک و به حداقل رساندن سایش قطعات متحرک است. روغن موتور باید گرما را جذب کرده و اجزای آن را تمیز نگه دارد. روغن موتور ولوو VDS-4.5یک روغن موتور دیزل چند گریدی با عملکرد فوق العاده بالا است.

 

روغن موتور VDS-4.5، 10W30 و 15W-40

توضیحات فنی

ولوو مشخصات عملکرد منحصر به فرد خود را طراحی و توسعه داده است.

VDS (مشخصات فنی تخلیه ولوو) متناسب با نیاز موتورهای ولوو طراحی شده است.

روغن موتور ولوو VDS-4.5یک روغن موتور دیزلی با فرمول منحصر به فرد است که از فناوری افزودنی اختصاصی استفاده می کند. این موتور برای فراهم کردن عملکرد مطلوب از نظر کارکرد، عملکرد و دوام طراحی شده است.

روغن موتور‌های ولوو VDS-4.5 دارای استانداردهایACEA E9 و API CK-4 هستند که آنها را برای استفاده در مارک های دیگر موتور نیزامکان‌پذیر می‌سازد.

روغن موتور ولوو VDS-4.5 کاملاً با روغن موتور ولوو VDS-3 و VDS-4 سازگار است و می تواند در تمام موتورهای قدیمی که روغن VDS-3یاVDS-4برای آن‌ها توصیه می شود استفاده شود.

روغن موتور ولوو VDS-4.5 برای موتورهای مدرن با خروجی بالا و دارای انتشار گازهای مضر پایین با سیستم هایباز چرخش گاز خروجی (EGR)، کاهش کاتالیزوری انتخابی (SCR) ویا فیلتر ذرات دیزلی (DPF) توسعه و طراحی شده است.

روغن های مارک‌دار - چرا نوع اصلی

 • روان‌کننده‌های مارک‌داریک عنصر جدایی ناپذیر از اجزای محرکه کامیون هستند.
 • طیف گسترده‌ای از محصولات که برای برنامه‌هایVolvoمهندسیو تولید شده‌اند، موارد زیر را تضمین می‌کنند:

- بهبود عملکرد تک تک قطعات،

- هزینه عملکرد بهینه و کمترین هزینه تعمیر و نگهداری،

- از بین بردن مشکلات عملکردی ناشی از روغن‌های با کیفیتنامرغوب،

- بالاترین سطح بهره وری برای تجهیزات ولوو.

 • روغنهای مارک دار مراحل سخت آزمایشی را در تجهیزات ولوو با موفقیت پشت سر گذاشته‌ اند.
 • بسیار تخصصی: روان‌کننده‌های ولوو که بر اساس کیفیت و ویسکوزیته تعیین می‌شوند، توسط مهندسان شرکت ولوو برای تمام اجزای موتور تأییدشده‌اند.
 • قطعات یکپارچه: روان کننده‌های ولوو، قطعات اصلی ولوو محسوب می‌شوند و بنابراین بخشی از طراحی کامل خودرو هستند.
 • هزینه کل پایین مالکیت: روان‌کننده‌های ولوو استانداردهای بالای مورد نیاز را برآورده می‌کنند، طوری که موتور عملکرد و بهره‌وری خود را در حداکثر فواصل تعویض روغن حفظ می‌کند و در کل عمر مفید خود باعث کاهش هزینه‌های عملکرد و مالکیت می‌شود.
 • عمربیشتر قطعات: روان‌کننده‌های ولوو بهترین بیمه برای طول عمر طولانی قطعات در خودروهای ولوو هستند. آنها کلید عملکرد بدون مشکل در همه شرایط کاری هستند.
 • مصرف سوخت: VDS-4.5 10W-30 در مقایسه با 15W-40 تا 0.5٪مصرف سوخت کمتری دارد.
 • مصرف روغن: کیفیت بالای روغن موتور، مصرف کم روغن و آلایندگی کم را در طول عمر خودرو تضمین می‌کند.
 • درهرجایی که از روغن VDS-4یاVDS-3 استفاده می‌شود، سازگاری مشاهده می‌شود.
 • تعویض مستقیم روغن موتورهایی که در حال حاضر از آن‌ها استفاده می‌کنید.

آزمایش گسترده

کامیون‌های ولوو منابع قابل توجهی را در توسعه روان کننده‌های با کیفیت بالا سرمایه گذاری می‌کند: تمام روغن‌ها به روش‌های مختلف آزمایش می‌شوند. این آزمایش‌ها می‌توانند شامل آزمایشات میدانی، تست‌های استقامتی و تست‌های عملکردی باشند. فرایندی که طی آن محصول از الزام به یک کالای تولید شده تغییر شکل می‌دهد، چندین سال به طول می‌انجامد. این روان‌کننده‌ها برای فراهم‌سازی طول عمر مطلوب و مصرف سوخت عالی توسعه یافته‌اند.

برای خرید لوازم یدکی ولوو اینجا کلیک کنید

دیدگاه شما چیست؟